Logo Quorum Technologies Logo Techoorg Linda Logo PHI Logo Pyser Logo spi Logo Zeta Logo Quantifoil Logo Sterlitech

Domů

Ochrana osobních údajů

Novinky

Kontakty

Poptávkový formulář

 

Logo Pyser

 

Optické a elektro-optické zařízení Pyser Optics


Síťky pro elektronovou mikroskopii (TEM síťky)

 

Široká paleta nosných TEM sítěk pro elektronovou mikroskopii, finderů, otvorů a speciálních vzorů v širokém rozsahu materiálů vyhovující jednotlivým aplikacím. Sortiment sítěk Maxtaform, Embra (Brandsma) a Value.

TEM síťky Pyser-SGI jsou po celém světě známé pro svou vynikající kvalitu.

K dispozici jsou také na zakázku vyráběné síťky.

pdf Katalog TEM sítěk ke stažení

 


Clony - štěrbiny a jehlové otvory

Pyser-SGI vyrábí clony a štěrbiny jak z kovové fólie, tak na skleněném substrátu s velmi vysokým rozlišením. Produkty z kovové fólie se vyrábějí technikami elektro-formování, aby poskytovaly vynikající definici hran a rovnost/kulatost, což jsou základní vlastnosti v mnoha optických aplikacích pro přesné definování svazku bez rozptylu světla. Skleněné produkty jsou vytvořeny vakuovou depozicí chrómu a fotomasek, což umožňuje komplexní a menší obrazce, než lze dosáhnout při elektro-formování.

Katalog (níže) uvádí všechny clony a štěrbiny z kovové fólie nebo skla, ale mnoho zákazníků požaduje pro své aplikace něco specifičtějšího; v takovém případě má Pyser velice cenově efektivní zakázkové zařízení pro množství od jednoho po mnoho tisíc kusů.

pdf Katalog clon ke stažení

 

Coverslips® pro korelační mikroskopii

Několik posledních měsíců spolupracoval Pyser-SGI s Nacerem Benmeradi, PhD. z Národního centra vědeckého výzkumu, Toulouse, Francie a Delta Microscopies, Francie, na vývoji nových produktů pro korelační mikroskopii. Tyto filmové destičky s obrazem mřížky umožňují růst buněk a poté jejich analýzu pod mikroskopem s jasným polem nebo fluorescenčním mikroskopem před jejich dalším zpracováním a sekcionováním pro elektronovou mikroskopii nebo jinou analýzu. Coverslips® pro korelační mikroskopii firmy Pyser-SGI byly důkladně vědecky testovány.

Níže uvedený katalog poskytuje detailní popis produktů a také jednoduchého průvodce "jak používat".

pdf Katalog Coverslips ke stažení

 


Domovská stránka Pyser Optics www.pyseroptics.com

nahoru Nahoru