Logo Quorum Technologies Logo Techoorg Linda Logo PHI Logo Pyser Logo spi Logo Zeta Logo Quantifoil Logo Sterlitech

Domů

Ochrana osobních údajů

Novinky

Kontakty

Poptávkový formulář

 

logo Quantifoil

 

TEM síťky


Pouhlíkované síťky

Nabízíme také řadu konvenčních nosných filmů.

 

Carbon Coated Grid

Carbon

Tloušťka našich filmů z čistého uhlíku závisí na velikosti síťování (mesh) a pohybuje se mezi 10 a 20 nm. Navzdory tenké vrstvě uhlíku je film perfektně plochý.

Formvar®/Carbon

Formvar®/ Carbon filmy jsou síťky potažené Formvarem® s tenkou vrstvou uhlíku (standardní tloušťka je 2-4 nm, silnější na vyžádání). Díky lepší elektrické a tepelné vodivosti jsou tyto síťky stabilnější v elektronovém svazku, než čisté filmy Formvar®.

Formvar®

Nejjednodušší nosný film na TEM síťkách je Formvar®. Dává uživatelům velkou flexibilitu adaptování nosných filmů na potřebné specifické požadavky.

Lacey Carbon Film

Lacey Carbon

Lacey Carbon filmy nabízejí “krajkovou” síťovou strukturu s vysokým percentuálním podílem otevřené plochy. Velikosti otvorů se významně liší a příčky jsou extrémně tenké.

Classis Holey Carbon Film

Holey Carbon

Klasické Holey Carbon filmy mají otvory různých velikostí a tvarů. Ve srovnání s Lacey Carbon filmy je percentuální podíl otevřené plochy menší. Kvůli náhodnému uspořádání a velikosti otvorů nejsou filmy Holey Carbon příliš vhodné pro moderní metody elektronové mikroskopie, jako je automatický sběr dat.

 

 


Domovská stránka Quantifoil www.quantifoil.com

nahoru Nahoru